VÁŽENÝ ZKŮLNÍ LIDE, aktuálně přijímám objednávky s dobou výroby 8 týdnů (je toho moc) 🙏 Děkuji za Vaši podporu a za Vaše dosavadní objednávky, Michael

Dřevěné hodiny z masivu v kovové obruči

Tyto dřevěné hodiny vyrobené z masivního dubového dřeva s ciferníkem rozděleným na hodinky v robustní kovové obruči jsou žhavou novinkou května roku 2024. IMG_7579Dlouho očekávaná novinka, přísně tajná :D, konečně přivítala světlo světa. Kvalitní dubové dřevo, olejový nátěr s přírodními vosky a velmi kvalitní německý strojek UTS Quartz s hliníkovými ručičkami v barvě, která podtrhne Váš osobitý styl nebo obohatí interiér, třeba Vaší kavárny o další porci "něčeho" navíc.

 

Součást Vašeho domova, nebo stylové kavárny?

 

Dřevo se stýká s kovem ve vzrušujícím tanečku kontrastů, kontrastů několika barev - Vašich barev. Masivní dubové dřevo přináší do místnosti příjemnou teplou atmosféru, zatímco kovová obruč dodává moderní šmrnc. Každé tyto hodiny budou nejenom praktické, ale také něčím, na co se nedokážete nepodívat pokaždé, když půjdete kolem - mám to potvrzeno, hodiny si přála má žena k narozeninám, a od té doby se jedná o místo, na které se prostě nezapomene podívat, třeba jen tak :)

Umístěte tyto hodiny do svého obývacího pokoje, kanceláře nebo do Vaší kavárničky a okamžitě zvýrazněte styl vašeho interiéru. Budou skvělým doplňkem jakékoli moderní nebo tradiční domácnosti či podniku, přinášejíce do prostoru pocit klidu a harmonie. 

 

podivejte-se-na-hodiny-s-kovovou-obruci

Zpět do obchodu