VÁŽENÝ ZKŮLNÍ LIDE, aktuálně přijímám objednávky s dobou výroby 8 týdnů (je toho moc) 🙏 Děkuji za Vaši podporu a za Vaše dosavadní objednávky, Michael

Proč Z KŮLNY?

Moje práce je ověřena recenzemi

Jsem kutil, který vyrábí hodiny z masivu a jako jediný v České republice má na ně nejvíce recenzí. Ať už to jsou recenze na Facebooku, Google neb na Firmy.cz. Mrkněte se.

Zlaté české ručičky, aneb česká výroba

Automatizované stroje, tzv. CNC apod. se žádném případě nepodílely na výrobě hodin pro vás. Od úplného počátku výroby až do konce vše probíhá za pomoci ručních nástrojů, měření, využívání přípravků apod. Věřím, že hodiny Z KŮLNY jsou prostě od jiných trošku jiný :) můžou to být detaily, může to být přidaná hodnota, kterou do každých z nich vkládám ve ZKŮLNÍM stylu. To vše tvoří jedinečný kousek, za který dám ruku do ohně.

Když se řekne Z KŮLNY, tak to jsou dřevěné hodiny

Pracuji na tom od samého začátku vzniku Z KŮLNY. Za 2 roky se moje tvorba dostala do stovek domácností nejenom v České republice, ale i na Slovensku a dokonce i na Islandu. Neustále hledám lepší, efektivnější a kvalitnější postupy.

Je to aktuální směřování Z KŮLNY (zatím to nehodlám měnit) - nevyrábí se zde všelicos, ale pouze hodiny, a ty ZKŮLNÍ, ty jsou, a proto můžete očekávat "něco navíc", oproti ostaním tvůrcům, kde jsou hodiny pouze jedním z mnoha dalších produktů.

Jedinečnost, styl, originalita

Moje tvorba není pro každého, a tak je to v pořádku. Pokud ale milujete přírodu, dřevo, styl, máte rádi, když je za něčím opravdový příběh a v odvedené práci kus srdce, mohla by Vás práce  Z KŮLNY zaujmout.

Důvěra a vztah se zákazníkem nadevše

Věřím, že může být vše pouze tak úspěšné, jak je vysoká míra důvěry mezi mnou a zákazníkem. Mimo výsledné kvality výrobků je pro mě komunikace a důvěra naprostou prioritou.

Nejsem žádná velká firma

To je spojené s přístupem k zákazníkovi, kde se neskrývám za žádným "oddělením podpory pro zákazníky" nebo "reklamačním oddělením" apod. Jsem to jenom já, já, já :) ať je to Instagram, FB nebo e-mail, vždy jsem pro Vás na příjmu.

 

 

Zpět do obchodu