VÁŽENÝ ZKŮLNÍ LIDE, aktuálně přijímám objednávky s dobou výroby 8 týdnů (je toho moc) 🙏 Děkuji za Vaši podporu a za Vaše dosavadní objednávky, Michael

Dubové hodiny rozdělené na hodinky v kovové obruči

Dřevěné hodiny z masivního dubového dřeva s ciferníkem rozděleným na hodinky, a to v robustní kovové obruči - zcela nový rozměr moderního stylu a elegance. Žhavá novinka roku 2024. Přečtěte si víc níže.

Ručičky
Barva setu hodin ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Značka: Z KŮLNY
3 990 Kč / ks
Kategorie: Dřevěné hodiny
Materiál: masivní dubové dřevo průběžné + kovová obruč
Motiv: hodiny s drážkami na hodinách v kovové obruči
Průměr: průměr cca 39 cm
Strojek: UTS Quartz (vyroben v Německu)
Ošetření: bezbarvý olej s přírodními vosky
Uchycení: ocelový úchyt strojku
Baterie: AA - není součástí balení
Hloubka: 2cm dřevo, 4cm kov

 

Do obýváku, do kanceláře, do kavárny...

 

Tyto dřevěné hodiny vyrobené z masivního dubového dřeva s ciferníkem rozděleným na hodinky v robustní kovové obruči jsou žhavou novinkou května roku 2024. Dlouho očekávaná novinka, přísně tajná :D, konečně přivítala světlo světa. Kvalitní dubové dřevo, olejový nátěr s přírodními vosky a velmi kvalitní německý strojek UTS Quartz s hliníkovými ručičkami v barvě, která podtrhne Váš osobitý styl nebo obohatí interiér, třeba Vaší kavárny o další porci "něčeho" navíc.

 

Součást Vašeho domova, nebo stylové kavárny?

 

Dřevo se stýká s kovem ve vzrušujícím tanečku kontrastů, kontrastů několika barev - Vašich barev. Masivní dubové dřevo přináší do místnosti příjemnou teplou atmosféru, zatímco kovová obruč dodává moderní šmrnc. Každé tyto hodiny budou nejenom praktické, ale také něčím, na co se nedokážete nepodívat pokaždé, když půjdete kolem - mám to potvrzeno, hodiny si přála má žena k narozeninám, a od té doby se jedná o místo, na které se prostě nezapomene podívat, třeba jen tak :)

Umístěte tyto hodiny do svého obývacího pokoje, kanceláře nebo do Vaší kavárničky a okamžitě zvýrazněte styl vašeho interiéru. Budou skvělým doplňkem jakékoli moderní nebo tradiční domácnosti či podniku, přinášejíce do prostoru pocit klidu a harmonie. 

 

Výběr barvy dle Vašeho gusta

 

Obruč s ručičkami u těchto hodin je dostupná v několika barevných variantách, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe ladí s Vaším domovem a Vaším interiérem. Vyberte si barvu, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru. Černá nebo šedá jsou skvělé pro moderní prostory, zatímco zlatá nebo bílá mohou přidat nádech elegance a luxusu. Křiklavější barvy se skvěle hodí do prostorů, kde se již nějaké prvky v této barvě nachází, typicky oranžová nebo třeba tyrkysová. Každopádně ať je to jakákoliv barva, na vkusu a originalitě to rozhodně neubere.

 

Podpora českých dodavatelů a řemeslníků

 

Nejenže jsou tyto kovem lemované dubové hodiny symbolem elegance a spojení těchto úžasných materiálů, ale také představují podporu místních řemeslníků a dodavatelů. S hrdostí můžu říci, že ZKŮLNÍ hodiny nejen zdobí Váš domov, ale také podporují místní komunitu a tradice. Je to jednoduché - jako malý kutil mající malou dílničku nemám žádné automatizované stroje, velké mašiny, které by mi vše zajistily a chrlily jeden kus za druhým. Je to kombinace úžasné komunikace, skvělých obchodních vztahů a finančních nákladů, které právem patří všem, kdo mi pomohli zhmotnit něco, co má duši. A upřímně, tato spolupráce je taky to, proč to dělám.

 

Když to shrnu:

 • průměr hodin 39 cm
 • výběr barvy je na vás
 • precizní zbroušení
 • šmrncovní kovová obruč
 • ošetření olejem s přírodními vosky
 • kvalitní německý strojek s mechanismem Quartz
 • na výběr z několika hliníkových ručiček
 • ruční práce kutila z kůlny
 • stylový a originální dárek
 • drážky na každé hodině
 • masivní dub, pořádný kus dřeva

 

Jaké ručičky můžete vybrat? (vždy v barvě setu, který si vyberete)

UTS-Quartz-rucicky

Zpět do obchodu