VÁŽENÝ ZKŮLNÍ LIDE, aktuálně přijímám objednávky s dobou výroby 8 týdnů (je toho moc) 🙏 Děkuji za Vaši podporu a za Vaše dosavadní objednávky, Michael

Ořechové hodiny rozdělené na hodinky velké

Zahalte svůj čas v dokonalé eleganci a neodolatelné přírodní kráse s těmito ručně vyrobenými dřevěnými hodinami z masivního ořechu - to je opravdu pecka! Tyto ohromující hodiny mají průměr 60 cm, čímž se stanou nádherným středobodem vašeho interiéru.

Šroub strojku a matka
Ručičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Značka: Z KŮLNY
4 390 Kč / ks
Kategorie: Dřevěné hodiny
Materiál: masivní ořechové dřevo průběžné
Průměr: 60 cm
Tloušťka: 40 mm
Motiv: hodiny s drážkami na hodinách
Strojek: UTS Quartz (vyroben v Německu)
Úprava: bezbarvý olej s přírodními vosky
Uchycení: samostatný kovaný úchyt

Exkluzivní ořechové dřevo

 

Jedinečný design těchto hodin vytváří unikátní kombinaci ořechového dřeva, která zajišťuje, že každý exemplář je jedinečný. Ať už si je postavíte na stěnu svého obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice, jejich přirozená krása a ověřená ZKŮLNÍ preciznost nezůstanou nepovšimnuty.

A co je fakt ohromující? Je to tloušťka masivu, respektive hodin, a to 4 cm -> to je už slušný kus dřeva na vaši zdi. Na hřebík bych je nevěšel :)

Získejte hodiny, které nejen ukazují čas, ale také vyprávějí příběh o výjimečnosti a vaší jedinečnosti. Nezapomeňte, že se jedná o exkluzivní edici, takže neváhejte a dopřejte si svůj kus ještě dnes. Přenesete tak jedinečnost a mistrovství ZKŮLNÍ lásky ke kutilství přímo do svého domova. 

Mám radost, že můžu spojit jedinečnost ořechového dřeva s kusem ruční práce a přinést vám exkluzivní kousek, který vás bude provázet po mnoho let.

 

Když to shrnu:

  • ruční práce kutila z kůlny
  • průměr hodin 60cm
  • prostě nádherné dřevo
  • stylový a originální dárek
  • drážky na každé hodině
  • masivní ořech, pořádný kus dřeva
  • na výběr několik typů ručiček
  • německý UTS Quartz strojek
  • tichý chod strojku

 

Jaké ručičky lze na tyto hodiny vybrat?

UTS_Quartz_velke

Zpět do obchodu