VÁŽENÝ ZKŮLNÍ LIDE, aktuálně přijímám objednávky s dobou výroby 8 týdnů (je toho moc) 🙏 Děkuji za Vaši podporu a za Vaše dosavadní objednávky, Michael

Dubové hodiny s motivem stromů

Stylové dřevěné hodiny z masivního dubového dřeva s motivem stromů. To je pro milovníka procházek v lese srdcovka. A v tomhle ZKŮLNÍM provedení fakt stylovka.

Šroub strojku a matka
Ručičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Značka: Z KŮLNY
2 390 Kč / ks

Pro milovníky lesa a přírody

 

Máte rádi přírodu? A vše s ní spojené? Tyto hodiny mají ciferník s motivem stromů a moc jim to sluší, a na živo vypadají ještě lépe. Decentní jednoduché čáry znázorňující stromy vykouzlí líbívý desing celých hodin. Tento motiv v kombinaci s dubovým dřevem je prostě bomba!

Představuji vám ZKŮLNÍ dubové hodiny s motivem stromů z masivního dřeva. Každé hodiny jsou jedinečným kusem ručně vytvořeným s láskou a precizností, aby se staly výjimečným doplňkem vašeho domova.

Nejvýraznějším prvkem těchto hodin jsou ručně vyfrézované drážky, které tvoří nádherný motiv stromů. Každá linka je pečlivě a precizně vytvořena tak, aby ve finále vytvořily dojem, že jsou stromy přímo vtisknuty do ciferníku hodin. Tento stylový prvek dodává hodinám unikátní a osobitý vzhled.

Srdcem je kvalitní strojek

Hodiny jsou dodávány s kvalitními quartzovými strojky, které zajišťují přesný chod a spolehlivost.

Když to shrnu:

  • s motivem stromů
  • žádná výroba CNC (automatizovaných strojích)
  • průměr hodin 39 cm
  • ruční práce kutila z kůlny
  • ošetření velmi kvalitním bezbarvým olejem
  • kvalitní německý strojek UTS Quartz
  • na výběr z několika krásných, velkých ručiček
  • stylový a originální dárek
  • masivní dub, kus dřeva

Tytoe hodiny nejsou pouze praktickým předmětem sloužícím k měření času, ale také dekorativním prvkem, který ozdobí každý interiér. S elegantním designem a přírodní estetikou se stanou středem pozornosti v každém prostoru.

Jaké ručičky lze na tyto hodiny vybrat?

UTS-Quartz-rucicky

Zpět do obchodu