VÁŽENÝ ZKŮLNÍ LIDE, aktuálně přijímám objednávky s dobou výroby 8 týdnů (je toho moc) 🙏 Děkuji za Vaši podporu a za Vaše dosavadní objednávky, Michael

Dubové hodiny rozdělené na hodinky (černá čísla)

Dřevěné hodiny z masivního dubového dřeva s ciferníkem rozděleným na hodinky a dřevěnými číslicemi v černé barvě. Díváte se na jeden z nejoblíbenějších kousků v předchozím roce 2023. Perfektně ladí s černými ručičkami a s černými doplňky.

Šroub strojku a matka
Ručičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Značka: Z KŮLNY
2 390 Kč / ks
Kategorie: Dřevěné hodiny
Materiál: masivní dubové dřevo průběžné
Tloušťka: 20 mm
Průměr: průměr cca 39 cm
Motiv: hodiny s nalepovacími černými dřevěnými číslicemi
Strojek: UTS Quartz - tichý (vyroben v Německu)
Ošetření: bezbarvý olej s přírodními vosky
Uchycení: ocelový úchyt strojku
Baterie: AA - není součástí balení
drevene hodiny cerna cisla
Tip Nejprodávanější

V hlavní roli styl

 

Tyto dřevěné hodiny vyrobené z masivního dubového dřeva s ciferníkem rozděleným na hodinky s nalepovacími dřevěnými číslicemi, a to v černé barvě. Kvalitní dubové dřevo, olejový, bezbarvý, zcela nezávadný nátěr a velmi kvalitní neměcký strojek UTS Quartz s nádhernými velkými ručičkami.

 

Jedinečnost a originalita

Chcete mít doma originální a jedinečné dřevěné hodiny, které dokážou ozvláštnit interiér vašeho domova? Ručně vyráběné hodiny z dubového dřeva s nalepovacími dřevěnými číslicemi jsou lákavou volbou.

Tyto hodiny jsou vyráběny s největší precizností a pečlivostí. Kombinace přírodního dřeva a originálních nalepovacích dřevěných číslic dodává hodinám zvláštní kouzlo a výjimečný vzhled.

 

Srdcem je kvalitní strojek

Hodiny jsou dodávány s kvalitními quartzovými strojky, které zajišťují přesný chod a spolehlivost. Jednoduchý design a funkčnost těchto hodin zajišťují, že se stanou nejen dekorací vašeho interiéru, ale také praktickým doplňkem.

Tak neváhejte a pořiďte si jedinečné hodiny, které budou ozdobou vašeho domova a zároveň praktickým pomocníkem pro každodenní život. 

 

Když to shrnu:

  • precizní zbroušení
  • průměr hodin 39 cm
  • dřevěné číslice 1 - 12 v černém provedení
  • ošetření velmi kvalitním bezbarvým olejem
  • kvalitní německý strojek UTS Quartz
  • na výběr z několika krásných, velkých ručiček
  • ruční práce kutila z kůlny
  • stylový a originální dárek
  • drážky na každé hodině
  • masivní dub, pořádný kus dřeva

 

Každé hodiny jsou jedinečné, protože výroba je založena na ruční práci a každý kus dřeva má své vlastní unikátní rysy a texturu. To znamená, že každý zákazník získá hodiny, které jsou naprosto originální a odlišné od ostatních.

Podívejte se i na větší verzi těchto oblíbených hodin o průměru 54cm Dubové hodiny rozdělené na hodinky velké (černá čísla) nebo omrkněte variantu i s římskými číslicemi Dubové hodiny s černými římskými číslicemi (velké).

 

Jaké ručičky lze na tyto hodiny vybrat?

UTS-Quartz-rucicky

Zpět do obchodu